تبلیغات
.::مجله خبری عشق آباد::. - مسابقه هفتگی قرآن و عترت در طول 12 هفته برگزار میگردد
مسابقه هفتگی قرآن و عترت در طول 12 هفته برگزار میگردد

اطلاعیه شماره 2 – مسابقه هفتگی قرآن وعترت

باسمه تعالی

با توکل بر خداوند و با هدف ارتباط بیشتر با قرآن و معارف اسلامی و درک مفاهیم قرآنی و تدبر در آن ، مسابقه هفتگی  قرآن و عترت با همکاری مشترک  موسسه قرآنی قرآن و عترت منهاج عشق آباد ستاد نماز جمعه شهر عشق آباد، شهرداری و شورای اسلامی شهر عشق آباد ،پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی عشق آباد   و سایت فرهنگی مذهبی فلاح انشاءالله از  شنبه سوم اردیبهشت ماه  شروع می شود و 12 هفته ادامه خواهد داشت .

داوطلبان عزیزی که می خواهند به این بهانه در محضر قرآن و معارف اسلامی قرار گیرند در هفته باقیمانده تا شروع مسابقه اقدامات زیر را انجام دهند .

1-     کسانی که قبلا با نام کاربری و کلمه عبور در  مسابقات ارمغان غدیر و  فجر شرکت نموده اند با همان نام کاربری و کلمه عبور دراین مسابقه شرکت خواهند نمود .

2-     کسانی که برای اولین بار می خواهند در مسابقات این سایت شرکت نمایند  لازم است ابتدا  روی  بخش مسابقات  سایت  و سپس  روی گزینه ( ثبت نام کنید ) کلیک کرده و  مشخصات خود را وارد نمایند تا نام کاربری و کلمه عبور را دریافت کنند .

3-     منبع اصلی مباحث قرآنی مسابقات تفسیر نمونه می باشد که در قسمت سمت چپ انتهای سایت تفسیر نمونه الکترونیکی وجود دارد . مباحث مربوط به عترت  با توجه به مناسبتهای هفته انتخاب و منابع لازم در بخش مقالات سایت قرار خواهد گرفت .

 

بعد از اتمام دوره به 13 نفر که از مجموع 60 امتیاز کل مسابقات بتوانند حداقل 40 امتیاز دریافت نمایند به قید قرعه جوایز ارزنده فرهنگی و نقدی ( 20هزار تومان ) و یک نفر برنده ویژه 50 هزار تومانی از بین کسانی که بالاترین امتیاز را کسب کرده باشند ، به عنوان هدیه متبرک به نام قرآن و عترت  اهداء خواهد شد.  همانطور که قبلا یاد آور شدیم هدف از برگزاری مسابقات دریافت جایزه نیست بلکه استفاده از مفاهیم قرآن و معارف اسلامی است .

 

برایتان زندگی قرآنی آرزومندیم

 موسسه قرآن و عترت منهاج عشق آباد

ستاد نماز جمعه شهر عشق آباد

شهرداری وشورای اسلامی شهر عشق آباد

پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی  عشق آباد

سایت فرهنگی مذهبی فلاح