تبلیغات
.::مجله خبری عشق آباد::. - سفر چند ساعته مدیر کل کمیته امداد امام خمینی ره استان یزد به عشق آباد
سفر چند ساعته مدیر کل کمیته امداد امام خمینی ره استان یزد به عشق آباد

مدیر كل كمیته امداد امام  خمینی ره  استان یزد طی یك سفر چند ساعته از عشق آباد و منطقه عشایری چاه مسافر بازدید كرد.
نصیری مدیر كل كمیته امداد امام خمینی استان درراس یك هیئت همراه و در طی این سفر ابتدا با حجه الاسلام والمسلمین اخلاقی فرد امام جمعه عشق آباد دیدار كرد
حجه الاسلام والمسلمین اخلاقی فرد در حاشیه این دیدار اظهار داشت : تلاشها و خدمات ارزنده كمیته امداد درسطح كشور و خصوصا استان یزد قابل تقدیر و تشكر است و قائدتا مسئولین این ارگان تلاش صادقانه  اشان درخصوص رفع نیاز نیازمندان واقعی دردگاه احدیت منان ماجور خواهد شد.
مدیر كل كمیته امداد امام خمینی ره استان درادامه طی یك نشست با كاركنان كمیته امداد عشق آباد مشكلات و موارد درخواستی انها را بررسی  و درخصوص رفع این مشكلات از نزدیك قول مساعدت و پیگیری داد.

نصیری در این نشست از كاركنان خواست تا با سعی و تلاش و جدیت بیشتر نسبت به شناسایی نیازمندان واقعی اقدام شود و پس از شناسایی این افراد تلاشی مضاعف صورت پذیرد تا با یك برنامه ریزی صحیح و درست این خانواده های تحت پوشش به توانمندی كامل برسند تا به اهداف اصلی كمیته امداد امام خمینی ره رسیده باشیم.
مدیر كل مدیر كل كمیته امداد امام  خمینی ره  استان یزد درادامه به منطقه عشایری چاه مسافر از توابع عشق آباد  رفت و از نزدیك با نحوه زندگی این قشر محروم ودور از امكانات اولیه زندگی آشنا شد.
نصیری نیز درادامه از روند ساخت خانه عالم روستای چاه مسافر كه توسط كمیته امداد امام ره  با مساحتی حدود 75متر مربع و با هزینه ای بالغ بر 180000000 ریال و یك سرویس حمام عمومی با امكانات شش دوش جداگانه  كه با هزینه ای بالغ بر 170000000 ریال و توسط كمیته امداد امام ره در دست ساخت میباشد بازدید كرد.
نصیری همچنین برای پنجاه خانوار روستای چاه مسافر به ازای هر خانوار یك سبد غذایی به ارزش 800000 ریال درنظر گرفت كه درحداقل زمان به دستتشان خواهد رسید.