تبلیغات
.::مجله خبری عشق آباد::. - عشق به ولایت فقیه در دل دانش آموزان عشق آبادی از همان مقطع ابتدایی
عشق به ولایت فقیه در دل دانش آموزان عشق آبادی از همان مقطع ابتدایی

علی محمد نژاد دانش اموز کلاس پنجم مدرسه روستای کلشانه اینگونه مینویسد:

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه دستگردان دانش آموز پایه پنجم ابتدایی علی محمدنژاد از دبستان شهید شرفی در پاسخ به سؤال ((زندگی ما چه شباهت هایی با مسابقه فوتبال دارد؟ ))  از دیدگاه یک دانش آموز دبستان چند پایه و دور افتاده و بدور از امکانات فرهنگی مناسب از قبیل کتابخانه پاسخ جالبی است که عبارت بود از: ((  زندگی ما پایانی دارد و در آخرت پاداش عمل های خود را می گیریم در مسابقه فوتبال هم همین است هر کس برنده شد جام را به او می دهند همه ی بازیکنان از داور دستور می گیرند و ما هم باید طبق دستورات ولایت فقیه عمل کنیم.اگر من به کسی تهمت بزنم و خدا گناه من را ننویسد ظلم به آن کسی که من به او تهمت زده ام کرده است،در فوتبال هم اگر خطای تیم اول را داور نگیرد،در واقع ظلمی به تیم دوم کرده است. می توان گفت که داور در نتیجه بازی تأثیر گذاشته است.همه بازیکنان زحمت می کشند تا در بازی برنده شوند پس ما هم باید تلاش کنیم و سختی هایی را بکشیم تا پاداش خود را در آخرت بگیریم.

همه بازیکنان برای نتیجه ای بازی می کنند و هر کس نتیجه ی بهتری بگیرد پیروز است ما باید با کارهای نیک خود نتیجه خوبی بگیریم و پیروز شویم.اگر بازیکنان به حرف مربی شان گوش بدهند،در مسابقه پیروز هستند.ما هم هر چه بیشتر طبق دستور ولایت فقیه عمل کنیم نتیجه ی بهتری می گیریم.

وقتی بازیکنان خلافی می کنند فرصتی برای تیم مقابل ایجاد کرده اند،ما هم اگر کار بدی انجام بدهیم فرصت خوبی به شیطان داده ایم. ))   

سخن عشق آباد نیوز : محمد جان راستی که بنیانگذار کبیرانقلاب اسلامی وقتی فرمود امید من به شما دبستانیهاست منظورش فقط دبستانیهای زمان خویش نبود بلکه درهر زمان باید عشق به ولایت فقیه از همان سنین کودکی درکالبد انسان شکل گیرد .خدا پشت و پناهت امیدوارم با همین روحیه ولایی زیر اوامر ولیه فقیه موفق و موید باشی. محمد جان با همه معصومیتی که داری برای اهدنا الصراط المستقیم همه دعا کن ......