تبلیغات
.::مجله خبری عشق آباد::. - امام جمعه عشق آباد :اسلام دینی حیات بخش و نشاط آفرین در جامعه انسانی است
امام جمعه عشق آباد :اسلام دینی حیات بخش و نشاط آفرین در جامعه انسانی است

خطیب نماز جمعه این هفته شهر عشق آبادابتدا  میلاد باسعادت امام حسن مجتبی ع در ماه مبارك رمضان را به نمازگزاران و روزه داران تبریك و شادباش گفت.
حجه الاسلام والمسلمین اخلاقی فرد امام جمعه عشق آباد درادامه با توجه به ایام ماه مبارك رمضان اظهارداشت : ماه رمضان فرصت خوبی است برای ارتباط باخداوند متعال و مومنین باید ادراین ماه  مبارك از ائمه معصوم درس بگیرند و باچشم گریان و اقرار به گناهان خود دست تضرع به سوی خداوند متعال دراز كنیم.
امام جمعه عشق آباد درادانمه خاطر نشان كرد كه باید اطمینان و اعتماد و تمام امید و توكلمان به رحمت و لطف الهی باشد چراكه حتما خداوند هركه را بخواهد به رحمت خود نائل میسازد.

خطیب نماز جمعه عشق آباد درادامه با توجه به سالروز عقد اخوت بین مسلمانان درسال اول هجری و انجام عقد اخوت بین پیامبر ص و حضرت علی ع گفت :اسلام همیشنه بعنوان یك دین حیات بخش و نشاط آفرین در جامعه انسانی \مسلمانان را به وحدت و محبت وبالاتر از آن اخوت و برادری دعوت دعوت و مسلمانان را به صلح و همزیستی مسالمت آمیز فراخوانده است.
حجه الاسلام والمسلمین اخلاقی فرد در ادامه اظهار داشت : پیامبر اكرم ص از آغاز دعوت \به مسئله اخوت دینی عنایت ویژه ای داشت و آن را نهادی مهم در ازمیان بردن كفر و شرك و ایجاد جامكعه اسلامی میدانست.