تبلیغات
.::مجله خبری عشق آباد::. - در فوتبال هم به قول معروف: چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است
در فوتبال هم به قول معروف: چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است

ابهت ، قدرت و اصالت فوتبال گذشته روستاهای هودر و محمد آباد کجا رفته است؟؟

انتهای مسیر یا حتی در حال سقوط..؟؟!!

بدون مقدمه:

اگر کمی ذهنتان را به گذشته نه چندان دور برگردانید ،مثلا سالهای 1375 تا 1385 ،میبینید که همیشه روستاهای هودر و محمد آباد با بازیکنان با تجربه ، محکم و فنی از قطبها و روستاهایی بودند که حرفهای زیادی در عرصه فوتبال بخش دستگردان داشته اند.

حتی اگر ذهنتان آن دوران نه چندان دور را به یاد نمی آورد به دوره قبل مسابقات فوتسال جام رمضان(1389) که در منطقه ما معتبرترین جام فوتسال است نگاه کنید میبینید که دهیاری هودر باز هم دربین دیگر تیمهای حاضر در مسابقات جام قهرمانی را به هودر میبرد.و یا دهیاری محمد آباد با یک حضور بسیار خوب و باتکیه بر حمایت بسیار گرم و همیشگی هوادارانش ، مقام چهارم مسابقات را کسب میکند.

حال در مورد تیم دهیاری هودر صحبت اینجاست چه بلایی سر این تیم آمده است که اصلا تیمی به نام دهیاری هودر درمسابقات امسال حضور ندارد درصورتیکه باید میآمد و از مقام کسب شده اش دفاع میکرد و اولین مدعی قهرمانی امسال بشمار میرفت.

واما در مورد دهیاری محمد آباد نیز بحث بر این است که تیمی که درسالهای گذشته خصوصا دور قبل از حمایت بسیار خوب هواداران که اکثرا اهالی این روستا بودندچه بر سرش امده است که امسال یک سوم هواداران پارسالش را ندارد و تا این لحظه با انجام سه بازی هیچ امتیازی را کسب نکرده است.

به نظر اینجانب (میثم حسین پور) معظل و مشکل این دوتیم به هم خیلی شباهت دارد.چرا که این دو روستای روستاهای صادر کننده بازیکن هستنددرصورتیکه که به قول معروف سرخودشان بیکلاه مانده است .

چرا باید بازیکنان این دوتیم درتیمهای دیگری مثل یاسین رایانه ،آموزش و پرورش و..... بازی کنند و هر روز هم به بازی فینال نزدیک تر شوند درصورتیکه تیم زادگاه مادری اشان ........

شاید هم انتقاد بر مسئولین این دو روستا که دهیاران و شوراهای محترمشان هستند وارد باشد که چرا نتوانستند بازیکنان خوب روستاهای خود را برای تیمی با عنوان روستاهای خودشان نگه دارند.

و شاید هم این زرق و برق و تجملات تیمهای دیگر باشد که تعصب و ..... را ازبازیکنان گرفته است و با وعده کیف و کفش و ......انها را از تیمهای اصلی خودشان گرفته است و دارند برای تیمهای دیگر دنبال توپ میدوند،که اگر این مورد درست باشد باید به این دوستانم عرض کنم که یادتان نردود که به اندازه موهای سرتان در زمینهای خاکی همین زادگاه مادریتان و با هزاران مشکلات عدیده فوتبالیست شده اید .......

به هر حال دوباره برمیگردم به حرف اولم - جوانان ، ورزشکاران و دوستان  عزیزم:

چراغی که به خانه رواست  به مسجد حرام است