تبلیغات
.::مجله خبری عشق آباد::. - امام جمعه عشق آباد:در نظام عدل اقتصادی هر چیز باید دقیقأ در سر جای خودش باشد تا نتیجه مثبت حاصل گردد.
امام جمعه عشق آباد:در نظام عدل اقتصادی هر چیز باید دقیقأ در سر جای خودش باشد تا نتیجه مثبت حاصل گردد.

 حجه الاسلام والمسلمین اخلاقی فرد امام جمعه عشق آباد در سومین شورای اداری شهرستان طبس

http://www.yazdfarda.com/images/news/actual/?img=3731917.jpg

 سومین جلسه شورای اداری شهرستان طبس، با حضور ائمه جمعه طبس – عشق آباد و دیهوك، بخشداران و مسئولان ادارات و نهادها به مدیریت فرماندار و دبیری معاون وی، در سالن اجتماعات فرمانداری طبس برگزار شد.
"عزیزبهزادی" فرماندارطبس در این جلسه با گرامیداشت یاد امام و شهدا و نیز تبریك ماه میهمانی خدا گفت: با تكیه بر قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران و دولت خدمتگذار و اعتقاد راسخ به خون مطهر شهدا و در پیروی از بنیانگذار كبیر انقلاب اسلامی و اتكاء واستناد به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، تلاش می كنیم تا در سایه وحدت و همدلی به مردم عزیز شهرستان طبس خدمتی صادقانه ارائه دهیم.

نماینده عالی دولت در طبس ضمن گلایه از بعضی حركات غیر عرفی و غیر قانونی تذكر داد كه: مدیرانی كه در جلسه معارفه بخشدار جدیدالانتصاب دیهوك، علیرغم دعوت رسمی فرمانداری طبس حضور نداشته اند، باید توجیهی قانونی ارائه دهند.
در ادامه نشست شورای اداری ائمه جمعه طبس – دیهوك وعشق آباد سخنانی در باب رمضان و جهاد اقتصادی و تاكید بر منویات رهبری عزیز بیان داشتند.

"حجت الاسلام سیدابراهیم مهاجریان" امام جمعه طبس گفت: جهاد اقتصادی را باید با دستورات صریح قرآن و اسلام تبیین نموده و در صرف اعتبارات، قناعت كرده و از هدر رفت منابع جلوگیری شود.

ایشان ضمن تقدیر از حركتهای خوب بعضی ازمدیران یادآور شد: گاهی اوقات هنوز هم می بینیم كه كارها و پروژه هایی غیركارشناسی انجام می شود كه متأسفانه ضربه بزرگی به منابع و بودجه های تخصیصی است، كه از آن جمله می توان به آسفالت خیابانهای شهر طبس اشاره كرد.

"حجت الاسلام غلامرضا مرتضی نیا" امام جمعه شهر دیهوك، با گلایه از كم لطفی بعضی از مدیران دستگاههای اجرائی بدلیل عدم حضور در معارفه بخشدار دیهوك، تذكراتی را ارائه نمود كه از آن جمله توصیه به بعضی از آقایان مسئول در پرهیز از ارائه شایعات و مكاتبات كاذب بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به تابلوگذاری مسیر جاده طبس به مشهد مقدس اشاره كرد و گفت: این جاده فاقد علائم راهنمای كافی است و باید اداره راه و ترابری هرچه سریعتر اقدام نماید.

در ادامه "حجت الاسلام قاسم اخلاقی فرد" امام جمعه شهر عشق آباد با سخنی در باب انسان شناسی، به تبیین اجرای شعار جهاد اقتصادی با ریشه كاملأ اسلامی پرداخت و گفت: در نظام عدل اقتصادی هر چیز باید دقیقأ در سر جای خودش باشد تا نتیجه مثبت حاصل گردد.

پس از بیانات فرماندار و ائمه جمعه، "یوسف وهابی" معاون فرماندار طبس به تبیین دستوركار جلسه شورای اداری پرداخت و ضمن بیان مطالبی در باب استفاده بهینه از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از جهانی اندیشیدن و منطقه ای عمل كردن – بالا بردن طراز معیشتی مردم – استفاده بهینه از منابع – استفاده بجا از نیروی انسانی موجود – تخصیص اعتبار به موقع – توانمندسازی اجتماعی – عملیاتی كزدن شاخص های تنظیمی در برنامه راهبردی سند چشم انداز توسعه و ارزیابی دستگاههای اجرائی سخن گفت.

در ادامه جلسه از سوی فرماندار طبس، تذكری مبنی بر عدم استفاده مدیران دولتی از خودروی اداری در ساعات شخصی، داده شد و از مقامات انتظامی خواست كه با متخلفین برخورد و خودروی اداری مورد سوء استفاده را سریعأ به فرمانداری منتقل نمایند.

در پایان جلسه شواری اداری مسئولان دستگاههای اجرائی به بیان دیدگاهها و ارائه مشكلات حوزه كاری خود پرداختند.

به گزارش خبرنگار یزدفردا:توضیح در مورد مراسم تودیع و معارفه مورد اشاره : پس از دعوت فرماندری جهت مراسم معارفه "احمدی" بخشدار جدید بخش دیهوك، در حركتی تعجب برانگیز، دفتر "محمدكریم عابدی" نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با ارسال و فكس نامه ای با عنوان ( فوری) به ادارات شهرستان طبس، جلسه انتصاب بخشدار دیهوك را ملغی اعلام كرد، كه همین امر كاذب موجب عدم شركت مدیران مدعو در جلسه مذكور بود و به دلیل برهم خوردن نظم اداری مسئولان نمی دانستند كه این جلسه برگزار می شود یا خیر!!!

منبع-یزد فردا