تبلیغات
.::مجله خبری عشق آباد::. - استخر شنا نیاز مبرم تفریحی و ورزشی جوانان بخش دستگردان
استخر شنا نیاز مبرم تفریحی و ورزشی جوانان بخش دستگردان

مردم  بخش دستگردان با جمعیتی حدود 14000 نفر  ٰ سابقه 50ساله بخشداری و سابقه 11سال شهرداری در شهر 6000 نفری عشق آباد نباید مستحق یک استخر شنای سر پوشیده و بهداشتی باشند؟؟

برای دیدن تصویر بزرگ روی همین عکس کلیک کنید.

اگر یک روز گرم تابستان ودر دمای تقریبا 45درجه در عشق آباد هوس کردید تنی به آب بزنید چه باید بکنید؟؟؟؟تنها چاره تان که نوجوانان و جوانان این منطقه سالهاست علیرغم میل باطنی شان  پیشه کردند این است که به یکی از چاه موتورها در روستاهای مجاور بروی و در استخر جمع آوری آب کشاورزی آن مدتی هرچند کوتاهٰ تنی به آب بسپاری. اما چه آبی و چه استخری !!!!

با تمام این مشکلات تصور کنید به اولین استخری که میرسی آب ندارد!!به استخر دوم  که میروی آنقدر داخل استخر پر از لجن و محیطی تنفر آمیز است که دقیقه ای در آنجا نمی ایستی چه برسد به اینکه به شنا مشغول شوی.!!!به استخر بعدی میروی و میبینی که استخر را پر کرده اند از ماهی و.... که نمیشود شنا کرد !!!!به استخر بعدی که میروی میبینی که صاحبان آن مزرعه با بیل و کلنگ به استقبالت آمده اند و نمیگذارند حتی به استخر کوچکشان نزدیک شوی!!!(البته حق دارند )

معلوم نیست مردم و خصوصا جوانان ونوجوانان این خطه ی محروم کویری چه فرقی با هم سن و سالانشان در  سراسر کشور و حتی شهرهای مجاور دارند .چرا که بعنوان مثال در همین فاصله 100 کیلومتری مان(طبس)جوانانش از یک استخر روباز(تربیت بدنی) ٰ  و دو استخر سرپوشیده (تربیت بدنی و ذغال سنگ) دارند با چه کیفیتی استفاده میکنند.

مگر ساخت فقط یک استخر سر پوشیده بهداشتی که مطمئن باشی آبش تمیز است چه قدر هزینه دارد که...؟؟؟؟؟

مگر مردم و نوجوانان این منطقه محروم و دور افتاده دراین شهر چه تفریحی دیگر دارند ...؟؟؟؟

چرا ....؟؟؟؟  چرا...؟؟؟؟  چرا ....؟؟؟؟

البته با شناختی که شخصا از نیت ٰ اخلاص و پشتکار  بخشدار جدید الانتصابمان دارم و مطمئنم که مهمترین دغدغه ورزشیٰ تفریحی اش احداث یک استخر بهداشتی و مجهز است ٰ امید این داریم که با توجه سفر دور سوم دولت به استان یزد و  مصوبه شان دراین خصوص که احداث یک استخر سر پوشیده شنای دربخش دستگردان بوده است به جد درخصوص اجرایی شدن این مصوبه تلاش و پیگیری نمایند تا نکند مانند بعضی مصوبات دور اول و دوم به تاخیر افتد و یا تبدیل به استخرشنای روباز شود.از صمیم دل برای موفقیت و سربلندی تمام زحمتکشان واقعی مردم دعا میکنیم....

نویسنده میثم حسین پور 2/4/90